www.weres.pl  (kliknięcie przeniesie Cię do Strony Głównej)
!!! NEWS !!!
Nieco o sobie . . .
Edukacyjne moce
Zobacz jak było - otwiera nowe okno
W czym mogę pomóc?
Sesje terapeutyczne
 
Gdy bezwzględnie konieczny

Najnowsze informacje
także na Facebooku!
Strona założona:
faza Wodnika '99Muzyka będzie z Tobą jeśli
stosujesz Microsoft Explorer

www.weres.pl  (go to Home Page)

    Interpretacja kosmogramu (interpretacja horoskopu) jest możliwa wyłącznie przy kontakcie osobistym podczas kilkugodzinnej sesji terapeutycznej, w całości nagrywanej i pozwalającej wchodzić głęboko w dowolne obszary życia z olbrzymią dokładnością. Podczas sesji podaję m.in., co najmniej kilkadziesiąt, co do dnia wyznaczonych dat, które pozwalają zrozumieć sens życia, własną karmę, predyspozycje, zdolności, a także wyznaczyć trudne okresy życia i ich przyczyny w nawiązaniu do cykli poprze nich, obejmujących okres od najwcześniejszego dzieciństwa po późną jesień życia. W przypadku stałej partnerki/partnera, męża/żony wykonuję kosmogram (horoskop) porównawczy i wektorowy, gdyż na każdego działają także skomplikowane energie wektorów obu kosmogramów. Przede wszystkim idzie jednak o sens i filozofię życia, motywację i sposoby optymalizacji realizowania własnych lub wspólnych celów.
Nagranie odbywa się u mnie – pod Łęczycą lub, okazjonalnie, w Poznaniu, Warszawie, Trójmieście. Ewentualnie inne miejsce z dogodnym dojazdem w domu zainteresowanego.

Są to zatem interpretacje indywidualnych i partnerskich kosmogramów w pełnym zakresie wszystkich spraw osobistych, rodzinnych i zawodowych (także dla firm i przedsiębiorstw).

W sprawie warunków, zakresu i kosztu interpretacji proszę o bezporedni krótki kontakt telefoniczny (numer podany poniżej), najlepiej znając już czas urodzenia (godzinę, najlepiej z minutami, dzień, miesiąc i rok) oraz miejscowość urodzenia (a jeśli zamieszkanie w innej miejscowości, to od kiedy).

Godzinę urodzenia
można często "wyciągnąć" z wydz. archiw. właściwego Urzędu Stanu Cywilnego (nie w szpitalu), ale warto pójść z małym załącznikiem, bo nie jest to w zakresie obowiązków osób tam pracujących.


Tel: 605 725 250 lub 603 670 995
(mogę oddzwonić!)


leszek[małpa/at]weres.pl


Skype (najlepiej po wcześniejszym kontakcie tel.):
leszekweres

***Pamiętaj !  Horoskopy gazetowe to nie astrologia, to zniewolenie i kpiny z Twego umysłu !